Sieć szkół Helen Doron znowu się poszerza!

W ostatnich latach powstało wiele nowych szkół i powitaliśmy w naszym gronie kilkunastu nowych franczyzobiorców. Bardzo popularnymi lokalizacjami na otwarcie szkoły językowej okazują się małe miejscowości wokół większych miast. Jest to zapewne związane z inwestycjami młodych rodziców w nieruchomości poza miastem oraz ich chęć do korzystania z lokalnych usług. 

 

 

Nowe szkoły Helen Doron w 2023r

Szkolenie dla nowych właścicieli szkół odbywa się co roku w Tychach w okolicach stycznia-marca, tak aby być gotowym na otwarcie własnej szkoły w nadchodzącym wrześniu. 

W 2023 roku nowe szkoły Helen Doron powstały w takich miejscowościach jak:

– Sułoszowa
– Skała
– Rybna
– Słomniki
– Libertów
– Zgierz

Każdego roku w naszych szkoleniach uczestniczą również „starsi” właściciele szkół językowych, dzieląc się swoim doświadczeniem. Takie połączenie teorii z praktyką skutkuje bardzo dobrym przygotowaniem do otwarcia własnej działalności.

Oto historia Kasi, która zdecydowała otworzyć swoją szkołę w podkrakowskiej Rybnej.

otwarcie szkoły językowej rybna 2024

Rybna, woj. małopolskie

Czy szkołę językową warto otworzyć tylko w dużym mieście?
Bo tylko w nim znajdzie się wystarczająca liczba uczniów?

My mamy dowody na to, że szkoły językowe sprawdzają się również w małych miastach, a nawet wsiach. Szkoły w Wolbromiu i Alwernii, które powstały w zeszłym roku, a dwa lata temu – choćby Bibice czy Modlnica.

14 września tego roku oficjalnie otwarła się szkoła w Rybnej. To wieś pod Krakowem (2300 mieszkańców). Nawet tu jest potencjał na stworzenie centrum edukacyjnego, które przyciągnie dzieci i młodzież skuteczną metodą nauki angielskiego. A także niepowtarzalną atmosferą swobody, radości i wiary w umiejętności językowe każdego dziecka.

Kasiu – witaj na pokładzie! Trzymamy kciuki za Twój szybki rozwój oraz poczucie spełnienia w prowadzeniu własnego biznesu.

 

Czy posłał(a)byś swoje dziecko do takiej szkoły językowej?

nowa szkoła językowa rybna 2024
helen doron rybna 2024
nowa szkoła językowa rybna 2024
dochodowa szkoła językowa
Andrzej Grabowski Helen Doron Alwernia

Szkołę Helen Doron w Alwerni otwierał Andrzej Grabowski

Ten znany aktor był gościem u Ireny, która otwierała swoją szkołę w zeszłym roku Alwerni. Sam mieszka w tym miasteczku i zaszczycił nas wszystkich swoją obecnością.

Na uroczystym otwarciu pojawił się również burmistrz, dyrektorki szkoły i przedszkola oraz przedstawiciel Domu Kultury. Wszyscy, dla których wykształcenie dzieci na obywateli świata jest ważne.