Czujesz, że nadszedł w Twoim życiu moment zmiany? Chciał(a)byś zostać swoim własnym szefem? Wierzysz, że potrafisz zbudować z dziećmi jeszcze lepszy świat? Szkoła językowa – franczyza czy nie?

Otwórz swoją własną szkołę języka angielskiego metodą Helen Doron. Będziesz działać w ramach franczyzy, a to oznacza nasze szerokie wsparcie zarówno na początku drogi, jak i przez cały okres rozwijania Twojego biznesu. Zanim zaczniesz, zaprosimy cię na 10-dniowe szkolenie z zakresu prowadzania własnej firmy, rzetelnego dbania o finanse, prowadzenia naboru nowych uczniów oraz utrzymywania tych kontynuujących. Twój sekretariat pozna najlepsze zasady obsługi klienta, a Ty dowiesz się, jakie zastosować działania i narzędzia marketingu i promocji.

„Chciałam zapisać roczną córkę na naukę języka angielskiego, ale okazało się, że w Kielcach nie ma szkoły Helen Doron. Ale można ją założyć. I tak to się zaczęło” – mówi Milena Kumor, właścicielka szkoły Helen Doron w Kielcach od 20 lat.

Szkoła językowa franczyza

Szkoła językowa franczyza – to proste. By otworzyć własną szkołę przejdź tylko 5 podstawowych kroków:

  1. Zdobądź licencję
  2. Weź udział w szkoleniu
  3. Wynajmij lokal
  4. Zatrudnij nauczycieli
  5. Zacznij się reklamować

Poza przygotowaniem biznesowym otrzymasz od nas również wsparcie metodyczne i nauczycielskie. Nasza naturalna metoda nauki języka angielskiego została stworzona w 1985 roku przez brytyjską lingwistykę Helen Doron. Przez kolejne 35 lat jest nieustannie udoskonalana i modyfikowana w oparciu o najnowsze wyniki badań oraz dostępne narzędzia.

„Z całą pewnością bycie akurat we franczyzie Helen Doron daje poczucie, iż zapewniamy dla dzieci i młodzieży naprawdę najlepszy możliwy wariant nauki języka angielskiego na rynku. Materiały do nauki, pójście z duchem czasu – nowinki technologiczne, nowoczesne kursy, a przede wszystkim możliwość ciągłości nauki ze wspaniale przygotowanymi, uzupełniającymi się materiałami przez wiele lat – nie ma takiej drugiej franczyzy językowej, która zapewniałaby takie perspektywy swoim franczyzobiorcom” – przyznaje Agnieszka Bednarczyk, właścicielka szkoły Helen Doron w Łodzi.

szkoła językowa franczyza

 Szkoła językowa franczyza w Tarnowie

Swoim uczniom możesz zaproponować jeden z kilkudziesięciu poziomów kursów, dostosowany do jego rozwoju oraz znajomości języka angielskiego. Na każdym z nich wyposażysz go w komplet autorskich książek, plecak oraz dostęp do szeregu narzędzi multimedialnych wspomagających naukę języka.

„Nasza córka uczyła się języka angielskiego od 6. roku życia, widzieliśmy więc, że metoda Helen Doron działa. Gdy zaczęliśmy szukać pomysłu na biznes, własna szkoła językowa była dość naturalnym wyborem” – mówi Sławomir Kine, właściciel szkoły Helen Doron w Mikołowie.

„To nie jest tak, że dostajemy gotową receptę na biznes i on się na pewno uda. My też musimy na niego ciężko zapracować. Ale po tych wszystkich latach mogę śmiało powiedzieć, że nie zastanawiałabym się drugi raz” – wyznaje Milena Kumor.

szkoła językowa franczyza

Szkoła językowa franczyza w Dąbrowie Górniczej

Twoi nauczyciele otrzymają Teacher Guide’y – szczegółowe konspekty każdej lekcji wraz z instrukcjami na wykonanie propsów. Przejdą też kilkudniowe szkolenie zarówno z samej metody, jak i nowoczesnych technik uczenia oraz wiedzy o ogólnym rozwoju dziecka.

Renoma marki da ci poczucie przynależności do większej wspólnoty. Ale niczego nie zastąpi twoja osobista wizyta w jednej ze szkół franczyzodawcy i bezpośrednia rozmowa z Masterem Franczyzy.

To tu możesz przyjrzeć się swojemu przyszłemu biznesowi od podszewki. Zapoznać się z wizją i wartościami, które też będziesz dzielić. Porozmawiać z osobami, które wdrażają unikalną metodę “pełnego zanurzenia w języku” dzień po dniu. Poznać ludzi, którzy z przyjemnością przeprowadzą cię przez cały proces zakładania własnej firmy, przeszkolą i będą zawsze wspierać twój rozwój. Tu możesz zadać wszystkie nurtujące cię pytania i otrzymasz szczegółowe odpowiedzi.

Ten proces poznawania odbywa się w dwie strony. Bo choć większość codziennych czynności będziesz wykonywała samodzielnie, musisz pamiętać, że staniesz się też twarzą marki Helen Doron. Obietnica marki spełni się poprzez twoje działania. Dlatego franczyzodawca też musi mieć pewność, że powierza swój biznes w dobre ręce osoby, która odniesie sukces na tym pełnym wyzwań, ale i przynoszącym satysfakcję rynku.

Podejmując się prowadzenia franczyzy nie kupujesz jedynie produktu – szkoły językowej. Stajesz się częścią międzynarodowej wspólnoty o sprawdzonej renomie i najwyższych standardach działania. Twoim pragnieniem powinno być nieustanne dążenie do rozwoju i doskonalenia się. Wizyta w szkole i rozmowa z Masterem Franczyzy na pewno pomoże ci zdecydować, czy własna szkoła językowa to rozwiązanie właśnie dla ciebie.

Więcej informacji na temat założenia własnej szkoły na zasadzie franczyzy oraz dostępnych lokalizacjach znajdziesz na www.zalozszkole.pl

Joanna Cesarz-Krzystanek (założycielka sieci szkół w Polsce) z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania pod numerem telefonu 504 202 353.

Joanna Cesarz Krzystanek

Joanna Cesarz Krzystanek, Master Franczyzy Helen Doron w Polsce