Sieć szkół Helen Doron z roku na rok poszerza się

Wydawałoby się, że pomimo pandemii, kryzysu gospodarczego, wojny na Ukrainie, rosnącymi kosztami prowadzenia działalności gospodarczej i szybującą inflacją – będzie mniejsze zainteresowanie otwarciem nowej szkoły językowej we wrześniu 2022. Okazuje się jednak, że w dobie niestabilności na świecie, inwestycja w dzieci młodzież pozostaje priorytetem i nie słabnie popyt na zajęcia edukacyjne. 

 

 

Nowe szkoły Helen Doron w 2022r

 Kilkudniowe szkolenie dla nowych właścicieli szkół odbywa się co roku w Tychach w okolicach stycznia-marca, tak aby być gotowym na otwarcie własnej szkoły w nadchodzącym wrześniu. 

W związku z dużym zainteresowaniem nasze szkolenie w Tychach odbyło się tym razem w 2 turach i gościliśmy łącznie kilkunastu franczyzobiorców.

Każdego roku w szkoleniu dla „nowych” uczestniczą również „starsi” właściciele szkół językowych, dzieląc się swoim dużym doświadczeniem. Takie połączenie teorii z praktyką skutkuje bardzo dobrym przygotowaniem do otwarcia własnej działalności.

Kilka historii nowych właścicieli szkół poniżej.

nowe szkoły helen doron 2022

Jak wygląda nowa szkoła?

Marysia założyła swoją szkołę w Wolbromiu. Nowoczesne wnętrza szkoły, żywe kolory, przestronne i widne sale, wykorzystanie elementów brandingowych naszej sieci – wszystko to wpływa na komfort pracy nauczycieli oraz efekty ich pracy.

Czy posłał(a)byś swoje dziecko do takiej szkoły językowej?

Marysia Chojnacka Wolbrom Helen Doron
helen doron wolbrom
dochodowa szkoła językowa
Andrzej Grabowski Helen Doron Alwernia

Szkołę Helen Doron w Alwerni otwierał Andrzej Grabowski

Ten znany aktor był gościem u Ireny, która otwierała swoją szkołę w Alwerni. Sam mieszka w tym miasteczku i zaszczycił nas wszystkich swoją obecnością.

Na uroczystym otwarciu pojawił się również burmistrz, dyrektorki szkoły i przedszkola oraz przedstawiciel Domu Kultury. Wszyscy, dla których wykształcenie dzieci na obywateli świata jest ważne.

Nowa szkoła w Nowym Targu

Basia, która przez ostatnie lata uczyła metodą Helen Doron w Myślenicach, zdecydowała się założyć własną szkołę w Nowym Targu. 

„Ten dzisiejszy sukces jest sukcesem nas wszystkich” – mówi Basia Sęk, przecinając niebieską wstęgę. „Dziękuję wam, że jesteście i mnie wspieracie”.

Pomoc, podpowiedź i dzielenie się doświadczeniem są największymi atutami franczyzy. Teraz wie to również Barbara Sęk – właścicielka nowootwartej szkoły języka angielskiego Helen Doron w Nowym Targu.

Jest gotowa tworzyć miejsce, które nie tylko zachęci dzieci do nauki drugiego języka, ale także wyposaży je w wartości i umiejętności przydatne w całym ich życiu: przyjaźń, odpowiedzialność, empatię i odwagę w poznawaniu świata.

Co roku otwieramy kolejne szkoły ze skuteczną metodą nauki języka angielskiego. Jeśli chcesz do nas dołączyć – zapraszamy!

helen doron nowy targ