Jesienne konferencje

W listopadzie odbyła się konferencja dla właścicieli szkół naszego regionu w Hotelu Gorczowski w Chorzowie. Ponad 60 uczestników miało okazję zapoznać się ze strategią i planami na kolejny rok szkolny. Podsumowując ubiegły rok szkolny, wyróżniliśmy najlepszych oraz powitaliśmy w naszym gronie 10 nowych franczyzobiorców!

Konferencja dla właścicieli szkół Helen Doron w Chorzowie

 

Spotykamy się dwa razy w roku w formie stacjonarnej i wielokrotnie częściej online. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniami i uczymy jeden od drugiego. 

Joanna Cesarz-Krzystanek to nasz dyrektor regionalny, a zarazem osoba, która 25 lat temu sprowadziła metodę Helen Doron do Polski. W przyszłym roku zatem szykujemy się na świętowanie ćwierćwiecza! 

dochodowa szkoła językowa
dochodowa szkoła językowa
dochodowa szkoła językowa
dochodowa szkoła językowa
dochodowa szkoła językowa

Konferencja dla 300 (!) nauczycieli metodą Helen Doron w Wieliczce

Jak urozmaicić zajęcia dla nastolatków? Jak sprawić, by lekcje angielskiego były również dla nich zabawą i przyjemnością?

Tego właśnie uczyli się nasi nauczyciele na Annual Conference 2022 w Piekarach Śląskich oraz w Wieliczce. Nową wiedzę o mózgu 🧠 nastolatków i ich odmiennym postrzeganiu 👀 świata przekładali podczas warsztatów na konkrety. Z kilku prostych materiałów tworzyli gry, które „nudną” gramatykę przemieniają w ekscytującą rywalizację.

Tak właśnie – niekonwencjonalnie i 🦚 kolorowo – uczymy w szkołach Helen Doron. Zaciekawiona? Zaciekawiony?
Dołącz do nas:
👉🏿 https://lnkd.in/ey7WK-nC

Jeśli już wiesz, że Twoja praca ma być:
✔️ przygodą
✔️ odkrywaniem świata wspólnie z Twoimi uczniami
✔️ i codzienną radością z efektów, jakie dzieci osiągają w nauce języka angielskiego
to
👉 zapraszamy do nas już dziś!

„Praca jako lektor języka angielskiego zawsze dawała mi zawsze wiele satysfakcji. A dodatkowo – jako metodyk angielskiego – mogę, prowadząc szkołę, połączyć jedno i drugie. Lubię zajęcia, które nie są monotonne, a zarządzanie własną szkołą językową zapewnia mi wciąż nowe wyzwania.

Metoda uczenia Helen Doron rozwija w szybkim tempie zdolności językowe u dzieci. Efekty tego procesu są widoczne i możliwe do zmierzenia, a to w rezultacie daje wiele satysfakcji z tego, co robimy. Dodatkowo dzięki bazie w postaci multimediów, nasz warsztat pracy jest dla klienta atrakcyjny.

Przynależność do w sieci franczyzowej daje mi poczucie bezpieczeństwa, możliwość wzajemnej pomocy, dzielenia doświadczeniami i wspierania się. Dzięki szkoleniom organizowanym w sieci doskonalę własne podwórko zawodowe.

Atmosfera wśród osób, z którymi współpracuję, ich wsparcie, dzielenie się pomysłami oraz doświadczeniami sprawiają, że nie boję się wyzwań.

I na końcu wyniki egzaminów naszych uczniów, językowe radzenie sobie za granicą, ich wysokie oceny w szkole oraz pozytywne opinie rodziców są najlepszą motywacją do dalszych wyzwań, do dalszej pracy i do rozwijania działalności szkoły.”