Czujesz, że przyszedł w Twoim życiu moment zmiany? Chciał(a)byś zostać swoim własnym szefem? Wierzysz, że potrafisz zbudować z dziećmi lepszy świat? Jak założyć szkołę językową?

Otwórz swoją własną szkołę języka angielskiego metodą Helen Doron. Będziesz działać w ramach franczyzy, a to oznacza nasze szerokie wsparcie zarówno na początku drogi, jak i przez cały okres rozwijania Twojego biznesu. Zanim zaczniesz, zaprosimy cię na 10-dniowe szkolenie z zakresu prowadzania własnej firmy, rzetelnego dbania o finanse, prowadzenia naboru nowych uczniów oraz utrzymywania tych kontynuujących. Twój sekretariat pozna najlepsze zasady obsługi klienta, a Ty dowiesz się, jakie zastosować działania i narzędzia marketingu i promocji.

„Chciałam zapisać roczną córkę na naukę języka angielskiego, ale okazało się, że w Kielcach nie ma szkoły Helen Doron. Ale można ją założyć. I tak to się zaczęło” – mówi Milena Kumor, właścicielka szkoły Helen Doron w Kielcach od 20 lat.

Jak założyć szkołę językową – 5 kroków

Szkoła językowa franczyza – to proste. By otworzyć własną szkołę przejdź tylko 5 podstawowych kroków:

  1. Zdobądź licencję
  2. Weź udział w szkoleniu
  3. Wynajmij lokal
  4. Zatrudnij nauczycieli
  5. Zacznij się reklamować

Poza przygotowaniem biznesowym otrzymasz od nas również wsparcie metodyczne i nauczycielskie. Nasza naturalna metoda nauki języka angielskiego została stworzona w 1985 roku przez brytyjską lingwistykę Helen Doron. Przez kolejne 35 lat jest nieustannie udoskonalana i modyfikowana w oparciu o najnowsze wyniki badań oraz dostępne narzędzia.

„Z całą pewnością bycie akurat we franczyzie Helen Doron daje poczucie, iż zapewniamy dla dzieci i młodzieży naprawdę najlepszy możliwy wariant nauki języka angielskiego na rynku. Materiały do nauki, pójście z duchem czasu – nowinki technologiczne, nowoczesne kursy, a przede wszystkim możliwość ciągłości nauki ze wspaniale przygotowanymi, uzupełniającymi się materiałami przez wiele lat – nie ma takiej drugiej franczyzy językowej, która zapewniałaby takie perspektywy swoim franczyzobiorcom” – przyznaje Agnieszka Bednarczyk, właścicielka szkoły Helen Doron w Łodzi.

Szkoła językowa franczyza w Tarnowie

Swoim uczniom możesz zaproponować jeden z kilkudziesięciu poziomów kursów, dostosowany do jego rozwoju oraz znajomości języka angielskiego. Na każdym z nich wyposażysz go w komplet autorskich książek, plecak oraz dostęp do szeregu narzędzi multimedialnych wspomagających naukę języka.

„Nasza córka uczyła się języka angielskiego od 6. roku życia, widzieliśmy więc, że metoda Helen Doron działa. Gdy zaczęliśmy szukać pomysłu na biznes, własna szkoła językowa była dość naturalnym wyborem” – mówi Sławomir Kine, właściciel szkoły Helen Doron w Mikołowie.

Twoi nauczyciele otrzymają Teacher Guide’y – szczegółowe konspekty każdej lekcji wraz z instrukcjami na wykonanie propsów. Przejdą też kilkudniowe szkolenie zarówno z samej metody, jak i nowoczesnych technik uczenia oraz wiedzy o ogólnym rozwoju dziecka.

„To nie jest tak, że dostajemy gotową receptę na biznes i on się na pewno uda. My też musimy na niego ciężko zapracować. Ale po tych wszystkich latach mogę śmiało powiedzieć, że nie zastanawiałabym się drugi raz” – wyznaje Milena Kumor.

Szkoła językowa franczyza w Dąbrowie Górniczej. Zdjęcie https://fotografdlabiznesu.pl/

Czy wiesz już jak założyć szkołę językową? Dowiedz się o wolnych lokalizacjach oraz o najbliższym szkoleniu dla przyszłych właścicieli szkół na https://zalozszkole.pl/