Własna szkoła językowa czy franczyza?

Twoja własna wymarzona szkoła językowa

Otwarcie szkoły językowej na zasadzie franczyzy podobne jest trochę do zawarcia małżeństwa. Trzeba się dużo dowiedzieć o tej drugiej stronie zanim powie się sakramentalne “tak”.

Decydujesz się bowiem na długoterminową relację, która będzie też wymagała sporego zaangażowania. Tak, jak często inwestujesz dużo czasu, by dobrze poznać swojego życiowego partnera, tak też powinnaś dokładnie dowiedzieć się, kim jest twój partner we franczyzie. I to zanim złożysz swój podpis na umowie.

Analiza zestawienia finansowego powie ci, jak zdrowy i silny ekonomicznie jest twój franczyzodawca. Renoma marki da ci poczucie przynależności do większej wspólnoty. Ale niczego nie zastąpi twoja osobista wizyta w jednej ze szkół franczyzodawcy i bezpośrednia rozmowa z Masterem Franczyzy.

To tu możesz przyjrzeć się swojemu przyszłemu biznesowi od podszewki. Zapoznać się z wizją i wartościami, które też będziesz dzielić. Porozmawiać z osobami, które wdrażają unikalną metodę “pełnego zanurzenia w języku” dzień po dniu. Poznać ludzi, którzy z przyjemnością przeprowadzą cię przez cały proces zakładania własnej firmy, przeszkolą i będą zawsze wspierać twój rozwój. Tu możesz zadać wszystkie nurtujące cię pytania i otrzymasz szczegółowe odpowiedzi.

Ten proces poznawania odbywa się w dwie strony. Bo choć większość codziennych czynności będziesz wykonywała samodzielnie, musisz pamiętać, że staniesz się też twarzą marki Helen Doron. Obietnica marki spełni się poprzez twoje działania. Dlatego franczyzodawca też musi mieć pewność, że powierza swój biznes w dobre ręce osoby, która odniesie sukces na tym pełnym wyzwań, ale i przynoszącym satysfakcję rynku.

Podejmując się prowadzenia franczyzy nie kupujesz jedynie produktu – szkoły językowej. Stajesz się częścią międzynarodowej wspólnoty o sprawdzonej renomie i najwyższych standardach działania. Twoim pragnieniem powinno być nieustanne dążenie do rozwoju i doskonalenia się. Wizyta w szkole i rozmowa z Masterem Franczyzy na pewno pomoże ci zdecydować, czy własna szkoła językowa to rozwiązanie właśnie dla ciebie.

Więcej informacji na temat założenia własnej szkoły na zasadzie franczyzy znajdziesz na www.zalozszkole.pl

Joanna Cesarz-Krzystanek (założycielka sieci szkół w Polsce) z przyjemnością odpowie na wszelkie Twoje pytania pod numerem telefonu 504 202 353.